رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران، مدیریت سازمان آتش نشانی را در اطفای حریق ساختمان شرکت برق حرارتی وزارت نیرو قابل تقدیر دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج،  زهرا صدراعظم نوری در چهل و چهارمین جلسه شورای شهر تهران با بیان این مطلب افزود: از روز گذشته ساختمان وزارت نیرو در خیابان ولیعصر دچار حریق شده است و بیش از 100 آتش نشانان مشغول اطفای حریق هستند.

به گفته وی،  تا کنون هیچ گونه خسارت جانی نداشته است و ساختمان های اطراف تخلیه شده است.

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر ادامه داد: باتوجه به سختی کار آتش نشانان از اعضا می‌خواهم در اعتبارات بودجه 97 اعتبار مناسبی به سازمان آتش نشانی تخصیص یابد تا امکانات لازم برای این افراد فراهم شود.

نوری همچنین در واکنش به افزایش ردیف بودجه بازارهای روزانه هفتگی در تهران بیان کرد: سیاست ما در بودجه 97 شهری باید نگاه حمایت از اقشار ضعیف و کم درآمد باشد.

وی با بیان اینکه روز بازارها برای طبقه ضعیف جامعه پیش بینی شده اند،  یادآور شد: بررسی عملکرد درآمدی از این سرفصل نشان می‌دهد که در سال 96 از 430 میلیارد تومان درآمد پیش بینی تا کنون 235 میلیارد تومان محقق شده است.

رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران تاکید کرد: پیشنهاد شهرداری برای سال 97 همان 430 میلیارد تومان است که به نظر پیش بینی دقیقی است و سیاست شورا در بودجه 97 شهری نیز باید با نگاه حمایت از اقشار ضعیف و کم درآمد باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج