استاندار تهران با اشاره به نقشه دشمنان در عقب نگه داشتن مردم ایران عنوان کرد: دشمنان انقلاب اگر راه حلی اقتصادی برای ایران داشته باشند این یک دام است و جز وابستگی نتیجه دیگری ندارد.

به گزارش خبرگزار موج، استاندار تهران به بیان توضیحاتی پیرامون نقشه دشمنان انقلاب برای ایران پرداخت.

محمدحسین مقیمی با تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه و همچنین گرامیداشت دهه فجر، تشویق سرمایه گذاران و کارآفرینان را یکی از عوامل موثر ایجاد اشتغال پایدار دانست و تصریح کرد: اگر قدم در راه توسعه گذاشته ایم چاره ای جز حمایت از سرمایه گذاران نداریم و مدیران دستگاه های اجرایی و فرمانداران باید از کارآفرینان حمایت کنند.

تا رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله داریم

وی با تاکید براینکه با پیروزی انقلاب توانستیم به استقلال سیاسی دست پیدا کنیم و این امر را مدیون مجاهدت های امام و پشتیبانی مردم هستیم یادآور شد:در بخش اقتصادی پس از انقلاب اقدامات خوبی انجام شده است اما تا رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله داریم.

استاندار تهران با اشاره به نقشه دشمنان در عقب نگه داشتن مردم ایران عنوان کرد: دشمنان انقلاب اگر راه حلی اقتصادی برای ایران داشته باشند این یک دام است و جز وابستگی نتیجه دیگری ندارد.

مردم در همه زمان ها پشتیبان نظام و انقلاب بوده اند

محمدحسین مقیمی با اشاره به نقش بی بدیل مردم در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و سازندگی گفت: مردم در همه زمان ها پشتیبان نظام و انقلاب بوده اند و با وجود همه دشواری هایی که از سوی دشمنان به ملت ایران تحمیل شده مردم همچنان با استقامت به مسیر رو به رشد خود ادامه می دهند.

از شرکت های دانش بنیان حمایت می شود

وی به دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش های علمی و پژوهش اشاره کرد و افزود: امروز از شرکت های دانش بنیان حمایت می شود و فرزندان این مرز و بوم در همه نقاط کشور مشغول فعالیت های پژوهشی هستند.

دشمنان انقلاب

استاندار تهران گفت: ملت ایران با عمل به رهنمودهای امام(ره) به پیروزی رسیدند و این مسیر با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری ادامه پیدا کرد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمدحسین مقیمی با اشاره به حمایت دولت از سرمایه گذاری و کارآفرینی تصریح کرد: اگر مدیران دولتی در ارائه به موقع مجوز به سرمایه گذاران کوتاهی کنند و یا نظام بانکی به موقع تسهیلات را اعطا نکند مسیری اشتباه رفته و سرمایه گذاران را دلسرد کرده ایم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج