رئیس ورای شهر تهران از غافلگیر شدن تهرانی ها در برف سنگین تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، محسن هاشمی در چهل و دومین جلسه شورای شهر تهران با بیان این مطلب افزود: بحران برف نشان داد که در مشارکت اجتماعی ضعیف هستیم.

وی ادامه داد: سیستم های اطلاع رسانی علی الخصوص صدا و سیما در جذب مشارکت مردم بسیار ضعیف عمل می‌کنند.

رئیس شورای شهر تهران در ابتدای صحبت های خود ضمن عرض تسلیت به مناسبت دهه فاطمیه نیان کرد: با مظلومیت ایشان به نظر می‌رسد، خداوند نیز خواسته است روز شهادت این بانو پنهان بماند تا مدت زمان عزاداری ها به نسبت دیگر شهدا بیشتر باشد.

وی یادآور شد: موضوع دیگر بعد از بحران زلزله در کرمانشاه و اطراف تهران، بحران نارضایتی ها را در پیش داشتیم و بحران آخر نیز برف اخیر تهران بود.

محسن هاشمی

هاشمی با بیان اینکه بابت ان بارش باید کر گذار نعمت های خداوند باشیم، تاکید کرد: این بحران نشان داد که در مشارکت اجتماعی ضعیف هستیم و سیستم های اطلاع رسانی علی الخصوص صدا و سیما در جذب مشارکت مردم بسیار ضعیف عمل می‌کنند.

وی گفت: تهران در دهه 50 نیز با بحران برف رو به رو بود اما فورا کوچه پس کوچه های شهر بازگشایی می‌شد، اما امروزه به لطف 3000پاکبان شهرداری و 163 پایگاه برف روبی معابر اصلی بازگشایی شد و کوچه ها دچار بحران شدند.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه این رویداد ناشی از عدم همکاری شهروندان با دولت و شهرداری است، افزود: این مساله باید آسیب شناسی شود و در کمیسیون های شورا مورد بررسی قرار گیرد. رسانه ملی و رسانه های برتر نیز به این خلا مشارکت بپردازند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج