کمیته اطلاع رسانی ستاد راهبردی انتخابات نمایندگان فرهنگیان در هیات امنای صندوق ذخیره، ضوابط تبلیغات نامزدهای انتخابات در هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، کمیته اطلاع رسانی ستاد راهبردی انتخابات نمایندگان فرهنگیان در هیات امنا صندوق ذخیره، ضوابط تبلیغات نامزدهای انتخابات در هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان را اعلام کرد.

کمیته اطلاع رسانی ستاد راهبردی انتخابات، ضوابط تبلیغات نامزدهای انتخابات را با توجه به بند 1-2- ج  این شیوه نامه به شرح زیر اعلام کرد:

بند 1-2-ج) نامزدهای انتخابات می توانند در ایام مقرر پس از ثبت نام و دریافت  "کد انتخاباتی" نسبت به معرفی خود و سوابق فعالیت های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی خود در سامانه انتخابات اقدام کنند.

ضوابط تبلیغات نامزدهای انتخابات فرهنگیان

با توجه به این  بند و مصاحبه آقای حصیری، رئیس ستاد راهبردی انتخابات نمایندگان فرهنگیان در هیات امنا صندوق ذخیره، نامزدهای انتخابات می‌توانند در سامانه انتخابات اقدام به تبلیغات کنند و یا در فضای مجازی قادر به تبلیغات هستند. از این رو نامزدهای انتخابات حق تبلیغ میدانی مانند، انتشار پوستر، بنر و مواردی از این قبیل را نخواهند داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج