رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از شهرداری تهران خواست تا طرح هایی مانند طرح ترافیک جدید شهر تهران را که در شورای شهر مصوب نشده اطلاع رسانی نکند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، الهام فخاری در تذکر خود در سی و هشتمین جلسه شورای شهر تهران با بیان این مطلب افزود: مصاحبه و اعلام در مورد اجرای طرح‌هایی در آینده و ایجاد فضای خبری در مورد پیشنهادها و طرح‌های بررسی نشده و غیرمصوب به عنوان تصمیم‌های مدیریت شهری توسط برخی معاونان و برخی مدیران شهری نباید از سوی مدیران شهری تکرار ‌شود.

وی ادامه داد: روند قانونی کار این است که سیاستگذاری و برنامه‌ریزی در شورا انجام شود و پس از آن مدیران شهری به خبری شدن مصوبات شورای شهر اقدام کنند. باید تحلیل پیشنهادها و طرح ها در بررسی توسط نهادهای تخصصی، مدنی و سیاستگذار و رسیدن به بهترین نتیجه از طریق روند قانونی آن اتفاق بیفتد.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به ریزش نمای بیمارستان آتیه و فوت دو شهروند تهرانی بیان کرد: تاکید بنده بر ضرورت نظارت پیشگیرانه شهرداری است زیرا یکی از وظایف شهرداری بازرسی پیشگیرانه است، نه این که پس از حادثه به تاسف یا جبران احتمالی بسنده کنیم. ضمن این که بعضی مواقع آسیب حوادث قابل جبران هم نیستند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج