عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از شهردار و مدیران شهری خواست تا مصوبات شورای شهر تهران را به درستی اجرا کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، مجید فراهانی در تذکر پیش از دستور خود در سی و هشتمین جلسه شورای شهر تهران با بیان این مطلب افزود: اجرای به موقع بند ۲ مصوبه شورای پنجم «سیاست های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری تهران» که در جلسه امروز تقدیم هیئت رئیسه شورا شد، ضروری است.

وی با بیان اینکه رعایت قانون و اجرای مصوبات شورا مهم ترین انتظار اعضاء شورا از شهردار محترم و مدیران شهرداری تهران است، ادامه داد: با رعایت و اجرای دقیق و به موقع مصوبات شورا زمینه اداره هر چه بهتر شهر و شهرداری تهران فراهم می شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران بیان کرد: بر همین اساس و به منظور تاکید بر اجرای دقیق و به موقع تکالیف قانونی به‌ عنوان نماینده مردم شریف تهران در اجرای بند 3 ماده 71 قانون شوراهای اسلامی کشور،درباره اجرای لزوم اجرای به موقع  بند2 مصوبه شورای پنجم «سیاست‌های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال 1397 شهرداری تهران» به شماره 20345 مورخ 29/08/1396  به شهرداری تهران تذکر می دهم.

فراهانی با اشاره به اینکه براساس بند 2 مصوبه یاد شده شهرداری تهران مکلف به ارائه گزارش عملکرد برش سال سوم و شش ماهه سال چهارم برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران است، یادآور شد: این گزارش شامل گزارش عملکرد طرح‌ها و پروژه‌های تکمیل شده، نیمه تمام و اقدام نشده، به همراه اهداف کمی برنامه‌ها، سنجه‌ها و شاخص‌های اندازه‌گیری عملکرد تا 15 دی‌ماه سال‌جاری بوده است،که متاسفانه علی رغم گذشت نزدیک به 10 روز از مهلت مقرر شاهد اقدام و ارائه گزارش از سوی شهرداری تهران نبوده ایم که شایسته است اقدام لازم از سوی شهرداری در اسرع وقت صورت گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج