معاون تربیت و آموزش ناجا گفت: به زودی دوره صلح بان پلیس ایران را شروع می‌کنیم و در این خصوص هماهنگی های لازم با وزارت امور خارجه نیز صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار امیرحسین یاوری در یازدهمین همایش سراسری و دومین همایش مجازی معاونان تربیت و آموزش ناجا که به صورت ویدئو کنفرانس در سالن فجر ستاد ناجا برگزار شد، اظهار کرد: مجموعه ما امروز تأمین کننده اصلی عملیات‌های ناجا و نیروی ذخیره و احتیاط است.

وی تصریح کرد: امروز با حضور فرماندهی ناجا چند طرح افتتاح می شود؛ یکی از آنها راه اندازی سیستم حق‌التدریس است که توانسته‌ایم با این سیستم نزدیک به 6 میلیارد تومان صرفه‌جویی کنیم.

معاون تربیت و آموزش ناجا با بیان اینکه در حال حاضر در مجموعه ما چندین کار بزرگ در حال اجرا است، خاطرنشان کرد: قرارگاه جهادی آموزش، 80 درصد پرسنل ناجا را آزمون کرد.به خود می‌بالیم که می‌توانیم کاری برای نظام و مملکت در حد توانمان انجام دهیم.

وی به اقدامات انجام شده در حوزه تربیت بدنی ناجا اشاره و اضافه کرد: در تلاش هستیم تا دیگر نگرانی از بابت دفاع شخصی درجه داران نداشته باشیم. امیدواریم تا پایان سال همه مراکز آموزش ناجا به ویدئو کنفرانس و دوربین مجهز شوند.

وی گفت: یکی از طرح‌های که امروز افتتاح می‌شود کانتینری مجهز به کلیه تجهیزات فاوایی است که درجه‌داران می توانند در سراسر کشور توسط آن آموزش ببینند.

یاوری در خاتمه گفت: به زودی دوره صلح بان پلیس ایران را شروع می‌کنیم و در این خصوص هماهنگی های لازم با وزارت امور خارجه نیز صورت گرفته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج