با صدور حکمی از سوی مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، بابک عدلی به عنوان مدیرکل جدید درمان استان تهران منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در این مراسم با صدور حکمی از سوی سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، بابک عدلی به عنوان مدیرکل جدید درمان استان تهران منصوب و از تلاش‌های محمدتقی خسروانی مقدم، مدیرکل پیشین این مرکز تشکر و قدردانی شد.

مهدی درخشان معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خسروانی مقدم، حضور عدلی را به عنوان مدیرکل جدید درمان استان تهران تبریک گفت و تصریح کرد: قطعاً برگزاری اینگونه مراسم و مناسبت‌ها نه به عنوان مراسم تودیع و معارفه بلکه به عنوان نوعی جابجایی مسئولیت‌هاست.

وی با اشاره به اینکه این گونه تغییر در مسوولیت‌ها امری طبیعی و عادی است یادآور شد: قطعا هر چقدر مسوولیت‌ها افزایش پیدا کند به طبع خدمات گسترده تری را باید به بیمه شدگان ارائه داد.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی به وضعیت کنونی سازمان اشاره و خاطرنشان کرد: تمام ارکان تصمیم گیری کشور باید تلاش کنند تصمیماتی را اخذ کنند تا سازمان تامین اجتماعی بتواند همچنان با قدرت و افتخار به ارائه خدمات درمانی و بیمه‌ای مطلوب به بیمه شدگان عزیز بپردازد.

این مقام مسوول با تاکید بر اینکه در این مدت دکتر خسروانی مقدم با نهایت صداقت فعالیت کردند افزود: دکتر عدلی پزشک جراح هستند که به مدت ٧ سال مدیریت درمان استان مرکزی را با موفقیت برعهده داشتند و همچنین سمت رئیس نظام پزشکی آن استان را عهده دار بودند.

درخشان با بیان اینکه ایشان دو سال گذشته هم به عنوان پزشک نمونه از سوی دکتر همتی معاون درمان برگزیده شدند یادآور شد: امیدواریم با همفکری و همکاری و همیاری شما بزرگواران این مسیر ادامه پیدا کند.

در ادامه بابک عدلی مدیرکل جدید درمان استان تهران از زحمات دکتر خسروانی بابت تمامی تلاشها و زحماتشان تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم در پیشبرد اهداف سازمانی از ایشان کمک بگیریم.

مدیرکل درمان استان تهران اذعان داشت: در واقع باید در نظر داشته باشیم که در نهایت خدماتی که ارائه می شود برای شرکای اجتماعی و اعضای خانه کارگری و کانون بازنشستگان و دیگر بیمه شدگان محترم  است که خریدار خدمت هستند.

وی با بیان اینکه باید تلاش شود رضایتمندی این عزیزان تامین شود اضافه کرد باید با یک مشارکت جمعی مناسب برای پیشبرد اهداف سازمان تامین اجتماعی بیشتر از گذشته زمان بگذاریم.

بابک عدلی با بیان اینکه سازمان در بخش درمان مستقیم  طی این  چهارسال اخیر تحولات شگرفی کرده است خاطر نشان کرد: توقعات ما در بحث هتلینگ بیمارستانی و تجهیزات پزشکی در رسته های شغلی و تخصصی که در مراکز درمانی است بسیار متفاوت شده است در واقع توقعات برای بیمه شدگان بالاتر رفته است. 

در ادامه مراسم تکریم و معارفه مدیرکل درمان استان تهران محمدتقی خسروانی مقدم نیز طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات یکایک کارکنان اداره کل و مراکز درمانی تابعه گفت: دکتر عدلی با تجربیات بسیار زیاد هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اخلاقی و شناجت مجموعه سازمان همیشه یک قدم از ما جلوتر هستند و ایشان یکی از مدیران نمونه کشوری نیز می‌باشند.

وی در ادامه به مدیریت استراتژیک همتی عضو هیات مدیره سازمان و درخشان معاون درمان سازمان اشاره کرد و افزود: اعتباربخشی به ما یاد داده تا همیشه به جمع و سیستم فکر کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج