مشاور شهردار تهران با تاکید بر لزوم تحولات جدید در برنامه ریزی با موضوع فرهنگسازی و افزایش مشارکت اجتماعی خاطرنشان کرد: تنها راه ارتقای فرهنگ شهری ایجاد نشاط و تغییر چهره شهر برای شهروندان است و شایسته است

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 10، در این برنامه فاطمه راکعی با اشاره به لزوم حمایت از بانوان شایسته و توانمند به عنوان سرمایه های انسانی شهرداری تهران برای تصدی پست های مدیریتی و ارتقای جایگاه شغلی آنان تاکید کرد و گفت: در این راستا با توجه به گزارش ارائه شده توسط مشاور امور بانوان منطقه برنامه های ابتکاری و خوبی در حوزه بانوان انجام شده و یا در دستور کار  است و می بایست طرح های ابتکاری با مشارکت و کمک زنان در تخصص های ویژه در منطقه با موفقیت اجرا و به سایر مناطق نیز تعمیم داده شود.

وی با تاکید بر لزوم تحولات جدید در برنامه ریزی با موضوع فرهنگسازی و افزایش مشارکت اجتماعی خاطرنشان کرد: تنها راه ارتقای فرهنگ شهری ایجاد نشاط و تغییر چهره شهر برای شهروندان است و شایسته است این موضوع را با استفاده از ابزارهای نرم افزاری با متد و زبان روز و منطبق بر جامعه و همچنین بهره مندی از اساتید مجرب در راستای ملموس سازی هنر، ترویج گفت و گو، چگونگی مطالعه کتاب، تسهیل دسترسی ساکنین محلات به تالارهایی برای برگرداندن نشاط بیشتر و... ازسطح محلات آغاز و به رده های بالاتر برسانیم.

وی اجرای برنامه های خاص با نگاه ویژه به دختران از طریق مشاورین حوزه امور بانوان، شناسایی و توانمندسازی بانوان در محلات، ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار، استفاده از ظرفیت خیرین و ایجاد نشاط در کلاس های آموزشی، توسعه ورزش بانوان و... را از دیگر اولویت های حوزه کاری در امور بانوان برشمرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج