مدیرعامل جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه خانه‌های زیادی در این زلزله آسیب دیده و خسارات مالی زلزله کوهبنان بسیار بالا است گفت: توزیع چادر تا زمانیکه همه افراد واجد شرایط چادر دریافت کنند ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا فلاح با اشاره به وقوع زلزله 5.2 ریشتری در منطقه کوهبنان کرمان اظهار داشت: توزیع چادر از صبح امروز در بین مردم زلزله زده در روستا جور آغاز شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان با اشاره به اینکه آماده هرگونه امدادرسانی به مردم منطقه هستیم گفت: در حال حاضر 60 نفر از نیروهای جمعیت هلال‌احمر در قالب 12 تیم در منطقه حضور دارند و در حال ارزیابی خسارات زلزله و امدادرسانی به مردم هستند.

وی با اشاره به ارزیابی‌های خانه به خانه نیروهای جمعیت هلال احمر از دیشب تا صبح امروز گفت: خانه‌های زیادی در این زلزله آسیب دیده و خسارات مالی زلزله کوهبنان بسیار بالا است.

فلاح با بیان اینکه توزیع چادر در روستای جور کانون اصلی زلزله دیشب کوهبنان آغاز شده است افزود: توزیع چادر در حسینه سیدالشهدای روستای جور و براساس کدملی زلزله‌زدگان و ارزیابی‌های اولیه نیروهای جمعیت هلال احمر انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه از صبح امروز تا کنون 60 چادر در بین خانوارهای آسیب‌دیده در روستای جور توزیع شده است افزود: ت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج