رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: مقدمات طرح زمستانه آماده و به مناطق ابلاغ شده است و به زودی اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با حضور در بوستان ولایت در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ در شهری زندگی می‌کنیم که بیش از ۴ میلیون خودرو در آن تردد می‌کنند و روزانه ۲۰ میلیون سفر داریم و در بعضی از ساعات صبحگاهی، عصرگاهی و شبانگاهی شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

وی افزود: بارش برف و باران  بر ترافیک و تردد خودروها در معابر شریانی و اصلی شهر تأثیرگذار است و در  روزهایی که بارندگی داریم ترافیک سنگین و نیمه سنگین می‌شود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: پلیس راهور برای این ایام تدابیری را پیش بینی کرده است و در آماده باش ۱۰۰ درصد خواهد بود؛ ضمن اینکه مقدمات طرح زمستانه آماده و به مناطق ابلاغ شده است و به زودی اجرا خواهد شد.

سردار مهماندار بیان کرد: نقاطی از شهر که به هنگام بارندگی درگیر ترافیک می‌شوند را شناسایی کردیم و به شهرداری اعلام کردیم تا در این زمینه با ما همکاری کنند، همچنین معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در طول یک سال تجهیزات لازم را در این زمینه افزایش داد.

وی در پایان عنوان کرد:‌ شهروندان در زمان بارش برف و باران از انجام سفرهای غیرضروری که منجر به ترافیک و قفل شدن معابر می‌شود، خودداری کنند. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج