مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه پس از زلزله برخی از محورهای استان به علت ریزش کوه مسدود شد گفت: عوامل راهداری در سریع ترین زمان به پاکسازی محورها اقدام کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، بهمن خسروانی به وقوع زلزله 7.3 ریشتری یکشنبه شب در شهرستان‌های غربی استان و خسارات ناشی از آن اشاره کرد و گفت: در همان ساعات اولیه پس از وقوع زلزله نیروها و ماشین آلات اداره کل راهداری استان به منطقه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه پس از این زلزله برخی از محورهای استان به علت ریزش کوه مسدود شد، افزود: عوامل راهداری  در سریع ترین زمان به پاکسازی محورها اقدام کردند و در حال حاضر نیز تردد در این محورها با وجود ترافیک نیمه سنگین، روان است.

فعالیت 210 دستگاه ماشین آلات سنگین آوار برداری در مناطق زلزله زده

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تاکید کرد: علاوه بر اقدامات مربوط به بازگشایی راه‌ها، 400 نفر از کارکنان و 210دستگاه ماشین الات سنگین اعم از لودر، گریدر، تانکر سوخت، تانکرآب، بیل مکانیکی، کمپرسی و جرثقیل به صورت شبانه روزی مشغول کارآوار برداری و بازگشایی معابر در مناطق زلزله زده هستند.

وی در پایان از ارسال اقلام خوراکی و مایحتاج اولیه زلزله زدگان به ارزش 500 میلیون ریال توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به مناطق زلزله زده خبرداد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج