رئیس شورای شهر تهران با حضور در نجف با بیان اینکه باید دست خدمتگزاران زائران امام حسین (ع) را بوسید، گفت: این عزیزان تنها برای امام حسین (ع) و اهل بیت (ع) فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن هاشمی در حاشیه حضور در کمپ خادم الحسین و بازدید از امکانات شهرداری تهران در نجف با حضور در جمع خبرنگاران درباره هدفش از سفر به عراق و شرکت در راهپیمایی اربعین، گفت: حضور در راهپیمایی عبادی سیاسی اربعین به نوعی برای ما شیعیان واجب است و علاوه بر شیعیان بسیاری از مردم جهان نیز تلاش می‌کنند تا در این راهپیمایی شرکت کنند. بنابراین وظیفه اول ما این بود که در راهپیمایی اربعین شرکت کنیم.

وی ادامه داد: در همین راستا با هماهنگی شورای شهر تهران در کشور عراق حاضر شده و ضمن زیارت حضرت امیرالمومنین در شهر نجف از خدمات شهرداری تهران در این شهر بازدید کردیم و در ادامه نیز از امکانات و خدمات شهرداری تهران در کوفه، کربلا و دیگر شهرهای زیارتی عراق بازدید خواهیم کرد.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه سفرمان را از نجف و زیارت حرم مطهر امام علی (ع) آغاز کردیم، گفت: هم اکنون در جمع اولین گروه از خادمان شهرداری تهران حاضر شدیم که در این جمع من چیزی جز و علاقه خدمت به زوار امام حسین(ع) و امام علی (ع) ندیدم.

هاشمی با بیان اینکه باید دست خدمتگزاران زائران امام حسین (ع) را بوسید، گفت: این عزیزان تنها برای امام حسین (ع) و اهل بیت (ع) فعالیت می‌کنند.

ماموریت شهرداری در اربعین در سال‌های آتی ادامه دارد

وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره تداوم ماموریت شهرداری در سال‌های آتی نیز گفت: قطعا ماموریت شهرداری ادامه پیدا خواهد کرد و نمی‌تواند این ماموریت ادامه پیدا نکند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج