فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از مرز چزابه گفت: زائران حتماً زمان بازگشت خود را مدیریت کنند تا با حجم ترافیک روبه‌رو نشوند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه بازدید از مرز چزابه، اظهار داشت: مرزهای خروجی کشور با حجم گسترده‌ای از زائران عتبات عالیات روبه‌رو هستند و نیروی انتظامی نیز با تلاش شبانه‌روزی در حال خدمتگزاری به آنان است.

وی افزود: به کلیه زائران حسینی توصیه می‌شود مواردی را که نیروی انتظامی به آنها توصیه می‌کند به طور جد در داخل کشور و حتی کشور عراق رعایت کنند تا ان‌شاءلله با مشکل خاصی روبه‌رو نشوند.

سردار اشتری ادامه داد: زائران حتماً زمان بازگشت خود را مدیریت کنند تا با حجم ترافیک روبه‌رو نشوند و به سلامت به محل زندگی‌شان باز گردند.
 

داشتن گذرنامه و ویزای معتبر جزو ضروریات این سفر است

این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: داشتن گذرنامه و ویزای معتبر جزو ضروریات این سفر است و کسانی که این مدارک را ندارند از رجوع به مرزها خوداری کنند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه زائران حضرت اباعبدلله (ع) گفت: خوشبختانه برای تأمین نظم و امنیت زائران و حتی کنترل ترافیک هیچ دغدغه ای نداریم و همه چیز خوب است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج