معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی شرکت اتوبوسرانی و مترو برای تردد آسان شهروندان در شب های قدر را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید جعفر تشکری هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در سخنانی درباره خدمات رسانی مترو و ناوگان حمل و نقل عمومی در شب های قدر اظهار کرد: با توجه به برگزاری مراسم به مناسبت شب های قدر در مساجد، تکایا و اماکن مذهبی نظیر مصلی، حرم مطهر امام خمینی(ع)، حرم ضرت عبدالعظیم حسنی، امامزاده صالح(ع) و مدرسه شهید مطهری، مترو به منظور تکریم شب زنده داران و تسهیل در رفت و آمد آنها در این شبها در کلیه خطوط یک، دو، سه و چهار به صورت شبانه روزی به ارائه خدمت خواهد پرداخت.

وی تصریح کرد: از ساعت یک ربع به یازده شب تا صبح کلیه خطوط هر نیم ساعت یکبار حرکت قطار خواهند داشت و مردم را بعد از پایان مراسم جابه جا خواهند کرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به این مطلب که اتوبوسرانی نیز برای انتقال افراد به اماکن مذهبی و نیز بازگرداندن آنها از محل برگزاری مراسم به میادین اصلی خدماتی را پیش بینی کرده است، افزود: به دلیل اعمال محدودیت های ترافیکی شاید افراد نتوانند با وسیله شخصی به این اماکن مراجعه کنند به همین خاطر تاکسی های ون از محل پارک خودروها تا محل برگزاری مراسم شهروندان را جا به جا خواهند کرد.

تشکری هاشمی به مردم توصیه کرد برای سهولت کار و نیز راحتی خودشان از مترو جهت رفت و آمد به اماکن مورد نظر در شبهای قدر استفاده کنند.