مسوول اداری و مالی مرکز پزشکی حج و زیارت گفت: در درمانگاه ولایت، زوار با تجویز پزشکان می‌توانند از 20 نوع آزمایش به صورت رایگان بهره مند شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، نظری  مسوول اداری و مالی مرکز پزشکی حج و زیارت  از استقرار همزمان 6 پزشک و ارائه خدمات به زائران اربعین در نجف خبر داد و گفت: همزمان 6 پزشک عمومی و متخصص به همراه تیم‌های پرستاری متشکل از خانم و آقا در حال پوشش خدمات پزشکی درمانی هستند‌.

وی با اشاره به اینکه این درمانگاه از 28 مهرماه رسما در حال ارائه انواع خدمات پزشکی و درمانی به زوار اربعین حسینی است، تصریح کرد: در درمانگاه ولایت، زوار با تجویز پزشکان می‌توانند از 20 نوع آزمایش به صورت رایگان بهره مند شوند.

نظری با بیان اینکه بخش تزریقات در این درمانگاه فعال است، افزود: در بخش‌های پذیرش و داروخانه درمانگاه ولایت نیز، نیروهای اعزامی از مرکز حج زیارت به همراه تکنسین‌های دارویی به ارائه خدمت به مردم می‌پردازند.

خدمت رسانی شبانه روزی در درمانگاه ولایت 

مسوول اداری و مالی مرکز پزشکی حج و زیارت با اشاره به خدمت رسانی شبانه روزی در درمانگاه ولایت واقع در هتل نباء شهر نجف بیان کرد: همه روزه نیروهای درمانی عمومی و متخصص شامل متخصصان داخلی، قلب و عروق، مغز و اعصاب، ارتوپدی، زنان و جراحی، آماده خدمت‌رسانی به زائران اربعین هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج