رئیس کلانتری ۱۲۰ سیدخندان از دستگیری یک سارق خودرو در محدوده بزرگراه رسالت که با شلیک پلیس زمینگیر شد، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ داوود زندی رئیس کلانتری ۱۲۰ سیدخندان اظهار کرد: ماموران گشت انتظامی این کلانتری روز گذشته در حال گشت زنی در محدوده بزرگراه رسالت به مشخصات مخدوش شده یک خودروی سواری مشکوک شده و برای بررسی، مشخصات آن را از مرکز کنترل پلیس پایتخت استعلام کردند که طی آن مشخص شد که خودروی مذکور مدتی پیش از همان محدوده به سرقت رفته است.

وی افزود: ماموران به راننده خودروی سواری سرقتی دستور توقف دادند اما راننده علیرغم شنیدن دستور پلیس سعی کرد با انجام حرکات مارپیچ و زیگزاگ از محل دور شده و فرار کند که این موضوع  به تعقیب او  منجر شد تا این که در نهایت پس از طی مسیر حدودا ۲ کیلومتر در خیابان کرمان جنوبی، خودرو متوقف شد.

سرهنگ زندی بیان کرد: به محض توقف خودرو متهم با پای پیاده به سمت یک بوستان محلی در همان اطراف فرار کرد اما با شلیک هوایی ماموران تعادل خود را از دست داده و به زمین خورد که در نهایت دستگیر و به همراه خودروی مسروقه به کلانتری منتقل شد.

لازم به ذکر است؛ مالک خودرو شناسایی و به کلانتری دعوت شد و سارق نیز در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو اعتراف و پس از تکمیل پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج