فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: اتوبوسرانی و مترو برای خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان اعلام آمادگی کردند و تعداد زیادی اتوبوس برای جا به جایی تماشاگران در نزدیکی ورزشگاه آزادی استقرار می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با حضور در پلیس آگاهی شاهپور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پلیس با تمام توان و قدرت خود برای برقراری امنیت در پنجاه و هشتمین شهرآورد پایتخت تلاش می‌کند و آمادگی کامل را برای برگزاری یک بازی خوب در روز پنج شنبه دارد.

وی در ادامه افزود: نیروهای پلیس راهور تهران به منظور تسهیل رسانی در امر ترافیک از ابتدای صبح روز پنج شنبه(4 آبان ماه) در معابر شهری و به ویژه در اطراف استادیوم آزادی مستقر خواهد شد.

سردار رحیمی بیان کرد: محدودیت‌های ترافیکی برای بازی فردا توسط پلیس راهنمایی و رانندگی پیش بینی و به اندازه کافی پارکینگ برای پارک خودرو تماشاگران تعبیه شده است و در صورت تکمیل ظرفیت پارکینگ‌های استادیوم آزادی، پلیس اجازه نمی‌دهد که رانندگان خودروهای خود را در رینگ‌های اصلی اطراف استادیوم متوقف و یا پارک کنند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ عنوان کرد: اتوبوسرانی و مترو برای خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان اعلام آمادگی کردند و تعداد زیادی اتوبوس برای جابجایی تماشاگران در نزدیکی ورزشگاه آزادی استقرار می‌یابد.

ورود پلیس برای حل مشکل مال باختگان موسسه کاسپین و پدیده

سردار رحیمی در خصوص تجمع‌های اخیر مال باختگانی که در موسسه کاسپین و پدیده سرمایه‌گذاری کرده بودند، اظهار کرد: پلیس در زمان تجمع مال باختگان با این افراد برخورد دوستانه‌ای دارد و حتی شخصا خود بنده برای حل مشکل این مال باختگان با مقامات شهری و کشوری صحبت کردم و آن‌ها تلاش کردند تا هر چه زودتر مشکلات این مال باختگان برطرف شود، چرا که این تجمع کنندگان مالی را از دست دادند و نگران هستند.

وی در پایان درباره ضرب و شتم یک روحانی در دو شب گذشته تصریح کرد: موضوع درگیری دو شب گذشته با یک روحانی، اختلاف همسایگی بود. طی بررسی‌های انجام شده از سوی پلیس، مشخص شد که فرد ضارب سابقه‌ دار بود و 3 مرتبه به زندان رفته و در 8 مورد سابقه جرم داشته است. همچنین این درگیری با روحانی در دو شب پیش هیچ ارتباطی با درگیری با روحانی روز گذشته نداشته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج