مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری مهلت پایانی ثبت نام وام را یکشنبه 21 آبان 96 اعلام کرد و گفت این مهلت تمدید نمی شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، عباس رشیدی اظهار کرد: ثبت نام وام ضروری بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری در سال 96 از ساعت 8 صبح شنبه 22 مهرماه آغاز شده و تا یک ماه ادامه خواهد داشت که این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نیست. 
وی با اعلام اینکه تا عصردیروز( اول آبانماه) بیش از490 هزار و839 نفر از بازنشستگان وموظفین کشوری تقاضای خود را در سامانه ثبت نام وام ضروری ثبت کرده اند، گفت: براساس گزارش شرکت طراحی و مهندسی بهور، از این تعداد بیشترین آمار ثبت درخواست وام ضروری، مربوط به استان تهران با 88 هزار و 526 نفر است. 
وی افزود: همچنین استان های فارس با 36 هزار و 608 نفر، خراسان رضوی با 35 هزار و 131 نفر، اصفهان با 32هزار و 597 نفر و مازندران با 27 هزار و 128 نفر در جایگاه های بعدی بیشترین تقاضای وام قرار دارند. 
رشیدی با اشاره به استان هایی که کمترین تقاضا را داشتند، گفت: استان های خراسان شمالی با 3 هزار و 733 نفر، قم با 4 هزار و 10 نفر، هرمزگان با 4 هزار و 617 نفر، ایلام با 5 هزار و 4 نفر و خراسان جنوبی با 5 هزار و 50 نفر کمترین آمار ثبت نام وام ضروری را به خود اختصاص داده اند.
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری مهلت پایانی نام نویسی وام را یکشنبه 21 آبان ماه 96 اعلام کرد و گفت: بازنشستگان و موظفین تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری تا ساعت 16 روز پایانی می توانند در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir تقاضای خود را ثبت کنند. 
رشیدی یادآور شد: امسال، یکهزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه با همکاری بانک صادرات ایران، با کارمزد 4 درصد در قالب وام 4 میلیون تومانی در 12 مرحله به 300 هزار نفر از بازنشستگان کشوری پرداخت می شود.
وی تاکید کرد: با توجه به تعداد تقاضای ثبت شده که بیش از تعداد تسهیلات تعیین شده است، پرداخت وام ضروری 4 میلیون تومانی به صورت «قرعه کشی» انجام می شود. 
رشیدی ادامه داد: مدت بازپرداخت وام ضروری، 36 ماهه است که پس از دریافت وام، هر ماه مبلغ 120 هزار تومان از حقوق وام گیرندگان کسر می شود. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج