پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برای امروز بعدازظهر ترافیک سنگینی از ساعت 15 تا 23 در سطح معابر بزرگراهی و شریانی اصلی تهران پیش‌بینی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که طبق تحلیل داده‌ها، خروج بار ترافیکی در روزهای چهارشنبه از تهران به‌سمت شهرستان‌های اطراف همزمان با تعطیلی مدارس، ادارات و شرکت‌ها، کاهش دما و افزایش استفاده از خودروهای شخصی و  همزمانی تعطیلی «نمایشگاه تلکام» با خروج بار ترافیکی  از شهر  از دلایل ترافیک است که پیش‌بینی می‌شود امروز با ترافیک سنگینی در بزرگراه‌های چمران و مدرس روبرو شویم.

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برای امروز بعدازظهر ترافیک سنگینی از ساعت 15 تا 23 در سطح معابر بزرگراهی و شریانی اصلی تهران به‌ویژه در معابر شمالی شهر پیش‌بینی می‌کند.از این رو توصیه می‌شود شهروندان محترم از سفرهای غیرضروری جداً اجتناب کنند.

افرادی که می‌توانند فعالیت‌ها و کارهای خود را به فردا موکول کنند، از تردد در ساعات اعلام شده امروز خودداری کنند. و افراد در صورت نیاز به انجام سفرهای درون‌شهری نیز از سیستم حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند.

 لازم است در صورت بروز تصادفات خسارتی در معابر، بلافاصله خودروهای آسیب‌دیده را به منتهی‌الیه سمت راست معبر هدایت کرده و چنانچه نیاز به حضور کارشناس تصادفات است با شماره تلفن 110 تماس بگیرند. و در صورت خرابی سریعاً خودرو را از مسیر اصلی خارج کرده و در صورت نیاز به امدادرسانی، با شماره تلفن‌های مراکز مجاز تماس بگیرند.

تأکید می‌شود که لازم است شهروندان از توقف خودروی خود در محل‌های غیرمجاز به ویژه توقف‌های دوبله خودداری کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج