مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از اصلاح و بهبود سرفاصله قطارها در خطوط 3 و 4 خبر داد گفت: طی چندروز آینده تغییری در سرفاصله قطارها در برخی خطوط ایجاد می شود.

به گزارش خبرگزاری موج،  فرنوش نوبخت با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به  مشکل کمبود واگن در خطوط مترو و در پی آن  سرفاصله  زیاد حرکت قطارها گفت: مناقصه خرید تعدادی واگن‌ در وزارت کشور در حال برگزاری است و در صورت تامین واگن؛ آنها به خطوط تزریق می شوند.

وی با بیان اینکه اولویت ما کاهش سرفاصله قطارها در خطوط 3 و 4 است، افزود: البته طی چندروز آینده تغییری در سرفاصله قطارها در برخی خطوط ایجاد می شود.

تعدیل نیرو در شرکت بهره برداری مترو نداریم

نوبخت در پاسخ به این سوال که آیا نیروی انسانی مازاد در شرکت بهره برداری مترو وجود دارد یا خیر؟ گفت:  با انتصاب یک مدیر جدید در هر مجموعه ای ممکن است شائبه تعدیل نیرو ایجاد شود اما باید بگوییم که نیروی مازاد در شرکت بهره برداری مترو نداریم و تعدیل نیرو نیز نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو در مورد ساماندهی غرفه‌های خرید در ایستگاه‌های مترو که فضای ایستگاه‌ها را مانند بازارهای روز کرده‌اند، اظهار کرد: این موضوع نیز باید اصلاح شود تا شرایط بهتری را در ایستگاه‌های مترو شاهد باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج