رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: باید در مقابل انسان‌های بی عقلی همچون ترامپ که راه دشمنی با ایران را در پیش‌ گرفته‌اند، با اقتدار عمل کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام ابوتراب بهرامی در مراسم بصیرت افزایی کارکنان نیروی انتظامی کرمانشاه، اظهار کرد: روحیه انقلابی، جهادی و ولایت مدارانه ملت ایران روز به روز کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی را قدرتمندتر و سر بلندتر می‌کند.

انقلاب ما با انسان هایی وحشی همچون ترامپ ‌روبرو است

وی با بیان اینکه انقلاب ما با انسان هایی وحشی همچون ترامپ ‌روبرو است، یادآور شد: ترامپ در سخنرانی اخیر خود نسبت به ایران بی ادبانه فحاشی کرد و زبانی جز تهدید، دروغ و تهمت از خود نشان نداد.

بهرامی با تاکید بر اینکه در هر حوزه ای که ضعف نشان دهیم دشمن از آن حوزه وارد می شود، گفت: متاسفانه به دلیل ضعف کشور در بخش اقتصادی، دشمنان از آن بخش برای لطمه زدن به ایران وارد شده اند.

وی با بیان اینکه دشمنان به خوبی با قدرت نظامی ما آشنا هستند، افزود: باید ضعف‌های خود را در بخش اقتصادی برطرف کنیم تا بتوانیم در مقابل دشمنان به خوبی بایستیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تاکید بر اینکه موضع گیری‌های ترامپ باعث شرمندگی کشور آمریکا در جهان شد، گفت: سخنان زشت رئیس جمهوری آمریکا نشان از عصبانیت و سبک ‌مغزی او دارد که باعث اقتدار جهان اسلام می شود.

بهرامی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام‌ معظم رهبری در دیدار با خانواده شهید حججی، یادآور شد: شهید حججی با کار خود در دفاع از حرم، جهان اسلام و به ویژه ایران اسلامی را متحول کرد.

حجت الاسلام ابوتراب بهرامی

وی با بیان اینکه اخلاص شهید حججی آن را این چنین مطرح و عزیز کرد، افزود: با شهادت محسن حججی تمام ایران روحیه و عطر شهادت به خود گرفت.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی همچنین از دفاع مقدس به عنوان یک‌ گنج یاد کرد و گفت: باید از دل دفاع مقدس روحیه جهادی، انقلابی و فرهنگ دفاع را  استخراج کنیم، زیرا اگر نتوانیم به خوبی در زمینه فرهنگ سازی عمل کنیم دشمنان برای ما فرهنگ سازی‌ خواهند کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج