سخنگوی ستاد اربعین استان تهران گفت: در سامانه سماح ۶۲۰۰ تومان از سوی هلال احمر و رقم ۱۸ هزار و ۸۰۰ تومان و ۴۰ دلار به صورت ریالی از عزیزان دریافت می شود اما اصرار داریم مبلغ بیمه را حتما واریز کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، حمید گودرزی ضمن ارزیابی وضعیت ثبت نام ها برای پیاده روی اربعین گفت: هم اینک ۵ کمیته شکل گرفته است و ماموریت استان تهران در نجف می باشد که ۱۵۰ هزار غذا در شبانه روز سرو خواهیم کرد.

وی ادامه داد: ثبت نام ها آغاز شده است و از مردم می خواهیم از مجاری قانونی تردد کنند. سال گذشته سه مرز باز بود و امسال یک مرز دیگر نیز بازگشایی شده است.

تردد زائران تهرانی اربعین از مرز مهران است

گودرزی افزود: تردد زائران استان تهران از مرز مهران می باشد و هماهنگی های خوبی انجام گرفته است و هماهنگی برای بازگشایی مرز چهارم نیز آغاز شده است.

وی با اشاره به آمار زائران دو میلیون و ۵ هزار نفری زیارت اربعین حسینی در سال گذشته گفت: امسال آمار ثبت نام ها احتمالا به بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر برسد و از مردم می خواهیم از طرق دیگر به جز سامانه سماح ثبت نام نکنند.

گودرزی در خصوص مبلغ نهایی پرداخت برای پیاده روی اربعین اظهار کرد: در سامانه سماح ۶۲۰۰ تومان از سوی هلال احمر و رقم ۱۸ هزار و ۸۰۰ تومان و ۴۰ دلار به صورت ریالی از عزیزان دریافت می شود اما اصرار داریم مبلغ بیمه را حتما واریز کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج