رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی اسماعیل رمضانی را به عنوان مدیر کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از جمعیت هلال احمر، ‌علی‌اصغر پیوندی در حکم انتصاب اسماعیل رمضانی به عنوان مدیرکل روابط‌عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت ‌هلال‌احمر آورده است:

«برادر ارجمند جناب آقای اسماعیل رمضانی
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب ابن ابلاغ به عنوان «مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر» منصوب می شوید. از آنجا که روابط عمومی به عنوان مهمترین مجرای شکل‌دهی، هدایت و ارتقا افکار عمومی شناخته می‌شود و همچنین کیفیت و کمیت حضور در رسانه؛ در بهبود، رشد و توسعه فعالیت‌های مجموعه تأثیرگذار است.

از جنابعالی انتظار دارم ضمن توجه به اهداف و مأموریت‌های ملی و فراملی جمعیت و با بهره‌مندی از رهنمودهای صاحبنظران و کارشناسان، تمام سعی و توان علمی و اجرایی خود را در جهت بسط و تحکیم ارتباطات رسانه‌ای مستمر و هدفمند، شناخت و بهره‌گیری از روش‌ها و ابزارهای نوین ارتباطی، تحقیق و ارزیابی افکار عمومی و آگاهی بیش از پیش عموم جامعه، نسبت به خدمات و فعالیت‌های جمعیت هلال احمر به‌کار گیرید.

از درگاه حضرت احدیت، بالندگی و توفیق روزافزون شما را در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مهرورزی و خدمت به بندگان خدا مسئلت دارم.»

پیش از این وحید رحمتی عهده‌دار این سمت بود. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج