مراسم تودیع و معارفه مدیر زندان رجایی شهر با حضور مدیرکل و مسئولین ذی ربط اداره کل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی زندان رجائی شهر، مراسم تودیع و معارفه مدیر زندان رجایی شهر با حضور مدیرکل و مسوولین ذی ربط اداره کل برگزار شد.

مدیرکل زندان‌های استان تهران در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات «مردانی» مدیر سابق زندان در طول تصدی خدمت، تغییر در جایگاه‌های سازمانی را یکی از لازمه‌های مدیریتی دانست و اظهار داشت: استقرار مدیران در سمت‌های تعریف شده، بیانگر اعمال تجارب و دیدگاه‌های جدید در ساختار مدیریتی محسوب می‌شود.

محبی با بیان این مطلب که زندان رجایی شهر تعامل مناسبی با مراجع قضایی داشته و تلاش درجهت کاهش جمعیت کیفری زندان و اجرای برنامه‌ها و اعمال دقیق سیاست‌های سازمانی از موفقیت‌های این زندان است، افزود: اجرای برنامه‌های اصلاحی و تربیتی مهمترین شاخص نظام زندانبانی اسلامی و ایرانی بوده که خروجی آن بازسازی شخصیت زندانیان و بازگشت شرافتمندانه مددجویان به جامعه است که این مهم با تکیه بر دانش و تجربه و همت مضاعف شبانه روزی مدیران و کارکنان مجموعه محقق می‌شود.

در پایان این مراسم مدیر کل زندان‌های استان تهران با اهدای لوح تقدیر از زحمات مردانی مدیر سابق زندان رجایی شهر تقدیر و حکم انتصاب غلامرضا ضیایی سرپرست جدید زندان را ابلاغ کرد.