همه باید تلاش کنیم با برگزاری باشکوه مراسم معنوی اربعین حسینی اقتدار و اتحاد جهان اسلام را بیش از پیش به نمایش بگذاریم.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسن کرمی درجلسه قرارگاه ظفر یگان های ویژه ناجا درمهران با اشاره به تمهیدات وسیع در نظر گرفته شده برای این مأموریت بزرگ اظهار کرد: از اول مهرماه قرارگاه ظفر برای پیگیری و مرتفع نمودن نیازمندی ها درمهران فعالیت خود را با حضور فرماندهان ومسئولین یگان های ویژه ناجا شروع کرده که به لطف الهی در حال حاضر نسبت به برنامه‌های ابلاغی اشرافیت و آمادگی کامل داریم.

وی بابیان اینکه فرماندهان و مسئولین قبل ازمراسم اربعین حسینی درمهران مستقر می‌شوند، گفت: بیشتر زوار، مرز مهران را برای شرکت درمراسم اربعین انتخاب می کنند فرماندهان و مسئولین باید قبل از شروع پیاده روی اربعین کلیه تجهیزات و امکانات خود را در مهران مسقر و آماده خدمت به زائرین باشند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا کنترل جمعیت وتامین امنیت زائرین را از اولویت های یگان ویژه درلایه های کنترلی در اربعین جهت اعزام به عتبات عالیات عنوان و خاطرنشان کرد: لایه های کنترلی وامنیتی گسترده ای از پل زائر تا پایانه مرزی برای تامین امنیت زائران در اربعین تشکیل خواهد شد تا کسی بدون مدارک قانونی ازمرز خارج نشود.

کرمی بابیان اینکه کارکنان یگان ویژه جهت خدمت به زائران امام حسین (ع)همیشه اعلام آمادگی می کنند، افزود: سبقت کارکنان یگان ویژه در خدمت به زائران مایه سرافرازی و عزت است.

این مقام ارشدنظامی با تاکید برلزوم تجهیز و توسعه زیر ساخت های در دست اقدام، قبل از اربعین حسینی با توجه به ازدحام و استقبال زائرین اربعین حسینی و تجربه سال های گذشته، بیان کرد: همه دستگاه‌ها باید از تمام ظرفیت های خود در کناریگان ویژه برای خدمات رسانی به زوار اربعین استفاده کنند و ضمن هماهنگی های لازم با سایر نهادها و ادارات ذیربط ، به دنبال فراهم کردن خدمات دهی به زائران حسینی به صورت مناسب باشند.

کرمی، داشتن ویزا و گذرنامه رابرای خروج ازکشورجهت مراسم اربعین حسینی(ع) الزامی دانست وتصریح کرد: با اشاره به زمان باقی مانده برای زواری که قصد سفر به این مراسم معنوی را دارند داشتن مدارک اعم ازویزا و گذرنامه ضروری است.

وی با اشاره به این که سالانه تغییرات خوبی در روند تردد زائران صورت می پذیرد، گفت: باید با احصاء نقاط ضعف از برنامه های بهتر و دقیق تری برای تسهیل تردد زائران داشته باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج