جاده چالوس و هراز از ساعت ۱۷ امروز یکشنبه ۹ مهرماه یکطرفه شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: جاده چالوس و هراز به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه عصر عاشورای حسینی یکشنبه ۹ مهرماه یکطرفه شد.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج به چالوسممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ امروز یک شنبه ۹ مهرماه تا ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه ۱۰ مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع شد.

سرهنگ قدمی گفت: تردد انواع وسیله نقلیه با اعلام ماموران پلیس راه در محل، از ساعت ۱۷ امروز یک شنبه تا ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه شد.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۳ بعد ازظهرتا ساعت ۲۴ روز یک شنبه ۹ مهر ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع شد.

وی گفت: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ بعد ازظهر تا ساعت ۲۴ همان روز از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد شد.

سرهنگ قدمی افزود: تردد همه تریلر‌ها  به استثنای تریلر‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی در محور سوادکوه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز یک شنبه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع شد.

وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران 

مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی و کنترل ترافیک مرکز مدیریت راه ها، هم اکنون ترافیک در محور‌چالوس محدوده مرزن آباد،  شمال به جنوب سنگین گزارش شده است.

آمد وشد خودرو‌ها در محور‌های سوادکوه محدوده کارسالار و محور هراز از شمال به جنوب اکثر نقاط ترافیک سنگین است.

تردد خودرو‌ها در محور ساری - خزرآباد، نکا – ساری، تاکام – ساری ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج