آتش سوزی کارگاه تولیدی تخته و سه لای در آرپا درسی تبریز اطفا شد.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از روابط عمومی آتش نشانی تبریز، عصر امروز طی اطلاع رسانی به سازمان آتش نشانی تبریز مبنی بر وقوع آتش سوزی در کارگاه تولیدی تخته و سه لای، ستاد فرماندهی سازمان گروه حریق ایستگاه شماره 9 بسیج را به فرماندهی جنگی رهسپار محل حادثه کرد .

آتش پاد طالب نژاد مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز با اعلام این خبر بیان داشت: عصر امروز طی این اطلاع رسانی به آتش نشانی تبریز، آتش نشانان بلافاصله به محل حادثه شتافته و شاهد وقوع آتش سوزی شدیدی در داخل و محیط کارگاه شدند که به شدت شعله های آتش از هر طرف زبانه می کشید و دود غلیظی نیز به همراه داشت .

وی درباره عملیات اطفاء حریق این حادثه گفت: بلافاصله آتش نشانان دلیر با استفاده از دستگاه های تنفسی و با تقسیم بندی گروهی، از چند جهت به آتش سوزی حمله ور شده و در کمترین زمان ممکن، حریق را تحت کنترل خود قرار درآوردند .

طالب نژاد با اشاره به وجود حرارت سنگین حاصل از این حریق افزود: حرارت حاصل از این حریق عملا ورود آتش نشانان به داخل کارگاه و کنترل و پیشگیری از حریق را با مشکل مواجه می کرد که آتش نشانان ایثارگر و جان برکف، با تلاشی مثال زدنی به داخل کارگاه نفوذ کرده و آتش سوزی را مهار کردند .

مدیر عامل سازمان آتش نشانی ادامه داد: با توجه به اینکه در مجاورت این کارگاه چندین کارگاه های تولیدی نیز وجود داشتند، و احتمال سرایت آتش سوزی نیز به کارگاه های اطراف وجود داشت، آتش نشانان با کنترل سریع این حریق، سایر کارگاه های مجاور را از چنگال حریق نجات دادند .

وی خاطر نشان ساخت در اثر این حادثه، کارگاه دچار خسارات مالی جدی شده بود و خوشبختانه حوادث جانی نیز وجود نداشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج