معاون فرهنگی سازمان نظام پرستاری، ضمن تشریح برنامه های پاییزی حوزه فرهنگی، از برگزاری دومین المپیاد علمی و جشنواره شعر و قصه پرستاری ویژه گروه های پرستار ی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، دکتر سید عباس کشفی در رابطه با برنامه های معاونت فرهنگی سازمان نظام پرستاری در فصل پاییز، گفت: علاوه بر المپیاد علمی که در اولین دوره با استقبال گسترده ای از سوی همکاران مواجه شد در پاییز امسال بنا داریم که دومین جشنواره شعر و قصه پرستاری را نیز به حول و قوه الهی برگزار نماییم.

وی با اشاره به جزئیات این برنامه ها اظهار کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته المپیاد علمی پرستاران ۳۰ آذر ۹۶ از ساعت ۸ تا ۱۱ صبح برگزار خواهد شد و پس از تصحیح اوراق، نتیجه همان روز اعلام شده و از ۵ نفر اول همزمان با ویژه برنامه این معاونت به مناسبت شب یلدا تقدیر خواهد شد.

کشفی افزود: دومین جشنواره شعر و قصه پرستاری نیز با اعلام فراخوان سراسری کار خود را آغاز نموده و نتایج داوری آثار تا ۲۵ آذر ۹۶ به اطلاع عموم خواهد رسید. در بخش شعر، آثار به صورت آزاد (اعم از قصیده، غزل، شعر نو، سپید و...) و در بخش داستان آثار به صورت داستان کوتاه و بلند مورد پذیرش خواهد بود.

وی ادامه داد: پس از بررسی آثار با رای هیئت داوران ۵ اثر از مجموع اشعار ارسالی و ۵ داستان در نهایت به عنوان آثار منتخب دومین جشنواره شعر و قصه پرستای برگزیده خواهد شد و از برگزیدگان این جشنواره همزمان با نفرات اول المپیاد علمی پرستاری در ویژه برنامه «شب یلدا» تقدیر به عمل خواهد آمد.

معاون فرهنگی سازمان نظام پرستاری در پایان اظهار کرد: هدف ما در مجموعه معاونت فرهنگی، رفاهی و اجتماعی سازمان نظام پرستاری اجرای برنامه هایی برای ارتقاء روحیه شادابی و نشاط در همکاران شریف پرستاری کشور است. امیدواریم با اجرای شایسته و با کیفیت این برنامه ها بتوانیم گامی در جهت افزایش انگیزه و بالابردن روحیه خدمت رسانی به بیماران در میان گروه های پرستاری برداریم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج