با وجود آنکه هنوز حکم رسمی شهردار تهران توسط وزارت کشور ابلاغ نشده است، اما محمد علی نجفی خبر داده است که کارهای مقدماتی را در مجموعه شهرداری آغاز کرده است و قرار است جلساتی را برای مدیران و معاونینی که زیر نظر شهرداری کار می کنند، برگزار کند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد علی نجفی در جمع خبرنگاران افزود:‌ اولویت ها و فوریت های شهرداری مشخص و بر اساس اهمیت به صورت مجزا پیگیری و در مورد آنها تصمیم گیری خواهد شد.

شهردار تهران  به اولویت های برنامه شهرداری اشاره کرده و افزود :‌تعیین اولویت کار آسانی نیست ؛زیرا همه مسائل شهری با هم مرتبط هستند. به طور مثال نمی توان آلودگی هوا را از مسئله ترافیک تفکیک کرد. اما با این وجود باید اولویت ها و فوریت ها از هم تفکیک شوند و در واقع مجموعه ای از اولویت ها تهیه شود .

نجفی  در مورد جابه جایی مدیران تاکید کرد : امروز با مدیران شهرداری و مدیرانی که مستقیم با شهرداری در ارتباط هستند، جلسه دارم و در طی هفته آینده نیز با مدیران شهرداری به صورت خصوصی جلسه برگزار خواهم کرد و ممکن است در طی مسیر یا آنها علاقه ای به ادامه کار نداشته باشند و یا اینکه من ترجیح دهم با انها کار نکنم . در واقع این هفته به آشنایی با مدیران سپری خواهد شد و اظهار نظر در مورد جابه جایی معاونان زود است.

 

اگر حکم ابلاع نشود سرپرست تعیین می شود 

نخستین جلسه شورای شهر پنجم

در حالی که شهردار تهران اولین روز کاری اش را در دفتر شهرداری تهران سپری می کند محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش از معرفی سرپرست برای شهرداری تهران خبر داده است.

محسن هاشمی خبر داد که اگر حکم شهردار تا فردا توسط وزیر کشور امضا و ابلاغ نشود، فردا برای شهرداری تهران سرپرست تعیین خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج