معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور با اشاره به بازدید کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی از مرزهای غربی کشور گفت: امکانات و ظرفیت‌ها برای اربعین در مرز بررسی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، حسن نوری در ارتباط با بازدید کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی با هدف بررسی امکانات و ظرفیت ها از مناطق مرزهای غرب کشور اظهار داشت: دیروز به همین منظور جلسه ای با ریاست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، معاونت بهداشتی و رئیس فوریت های پزشکی و سایر کارشناسان استان برگزار شد.

معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور افزود: با توجه به گشایش مرز خسروی و احتمال تردد جمع کثیری از زائرین از این مسیر، مهمترین مسائل موجود در این مرز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نوری گفت: بازدید از بیمارستان‌های سرپل ذهاب، قصر شیرین، طالقانی کرمانشاه و پایانه مرزی و همچنین پایگاه‌های اورژانس شهری و جاده ای جهت بررسی زیرساخت‌های بهداشت و درمان استان نیز به همین منظور صورت گرفت.

معاون عملیات سازمان اورژانس کشور بیان کرد: همچنین در ادامه بازدیدها به منظور برنامه ریزی مراسم اربعین، توسعه زیرساخت‌ها و تامین منابع مالی از استان ایلام و مرز این استان بازدید به‌عمل آمد و در همین راستا جلساتی با ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایلام و معاونین بهداشت درمان و توسعه دانشگاه انجام گرفت و موضوعات مربوطه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و امروز نیز تیم کارشناسی اورژانس و بهداشت از زیر ساختهای پایانه مرزی مهران بازدید به‌عمل آوردند.

نوری ادامه داد: بازدید از مرز چزابه و شلمچه و برگزاری جلسات دانشگاهی اهواز و آبادان طی دو روز آتی انجام خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج