رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به وقوع سانحه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در کمربندی شاهرود واقع در محور شاهرود به دامغان گفت: متاسفانه در این سانحه سه نفر کشته و ۳۵ نفر از سرنشینان این اتوبوس نیز مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، حسن خسروجردی اظهار داشت: این سانحه واژگونی بامداد امروز در کمربندی شاهرود و کیلومتر 6 محور شاهرود به دامغان رخ داده است.

وی با اشاره به کشته شدن سه نفر و مصدومیت 35 نفر از سرنشینان این اتوبوس افزود: با مداوای سرپایی 28 نفر از مصدومان این سانحه، هفت نفر از آنان به بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به کشته شدن راننده و کمک راننده اتوبوس در همان صحنه تصادف بیان کرد: یکی از مصدومان این سانحه نیز که از ناحیه پا به شدت مجروح شده بود نیز بر اثر شدت جراحت در بیمارستان جان باخت.

خسروجردی عنوان کرد: این اتوبوس از مبدا تایباد خراسان رضوی به مقصد تهران در حرکت بود که این سانحه برای آن اتفاق افتاد.

اسامی کشته‌شدگان و مصدومان سانحه واژگونی اتوبوس

 مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود نیز با اشاره به اینکه اسامی تمامی کشته شدگان و مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری تایباد-تهران مشخص شده است گفت: در این سانحه رانندگی، محمد صادقی و حسین احمدی  راننده و کمک راننده اتوبوس در دم فوت کردند و یکی از سرنشینان این اتوبوس به نام محمد رضا خیرالهی 43 ساله نیز براثر شدت جراحت در بیمارستان جان باخت.

رضا یوسفی با اشاره به اسامی مصدمان حادثه واژگونی اتوبوس در شاهرود، بیان کرد: نرگس درودی، محمد یاسین رضایی، سوسن حیدری، زرقونه حیدری، خورشید حیدری، ماه بی بی حیدری، اختر محمدی کریمی، فاطمه رضایی، قاسم برازنده، سینا برازنده، شیلا برازنده، حبیب شریفی و رحیم زوری بخشی از مصدومان این سانحه رانندگی هستند.

وی از عبدالرحمان ابراهیمی، عین الله احمدی، آیلین اجاتی، سارا محمودی، مرضیه محمودی، مهرالله ضروی، سنا جی، شکریه تیموری، گلاب الله حجی، رحمت کیانی، خداداد جمشیدی، ناهید رنجبری، بهرام اچک زایی، عوض محرابی، عباس محرابی، امیر سعیدی، سلطان ایوبی، رستم اکبری، رضا بارک زیی، رضا حیدری، روزیتا حیدری، محمد ابراهیم اکبری، زاهد محمدی، زاهد ترکی، محمد عمر اکه، باران تک زی، تبسم حیدری، امرالله احمدی، عبدالخالق اچک زایی و دلاور اچک زایی به عنوان سایر مصدومان این سانحه رانندگی نام برد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اشاره به اینکه مصدومان این سانحه رانندگی در بیمارستان امام حسین(ع) اعزام شدند؛ حال بسیاری از آنان را رضایت بخش توصیف کرد و افزود: تعدادی دیگر از مصدومان این حادثه نیز نیاز به مراقبت های ویژه پزشکی دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج