عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر ضرورت تسریع در بررسی پرونده تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی از سوی رئیس سازمان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا محجوب، درباره تکلیف هیات امنای سازمان تامین اجتماعی به رییس این سازمان برای پیگیری پرونده تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی، افزود: بدون شک نمایندگان از این درخواست استقبال می کنیم؛ هیات تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در مجلس نهم، 35 بند تخلفات را نوشته بود که عمده این تخلفات باید از سوی سازمان مورد رسیدگی قرار می گرفت و سپس در صورت لزوم دستگاه قضا وارد عمل می شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در عین حال طبق قانون همه بندهای مذکور به دستگاه قضایی نیز ارسال شد و انتظار داشتیم بنا به درخواست جامعه در بررسی این پرونده تسریع صورت گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: دستگاه قضایی اقداماتی انجام داد و بر اساس آن پرونده‌ای پیرامون رسیدگی به تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی تشکیل داد و مسوولان مربوطه را دعوت کرد و ما نیز بارها توضیحاتی را در این زمینه ارایه کردیم و از متهمان نیز درخواست توضیح داده شد.

وی یادآور شد: ما از ابتدا انتظار داشتیم سازمان تامین اجتماعی به این تخلفات رسیدگی کند و در صورت لزوم پرونده به دستگاه قضایی جهت بررسی ارسال شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در هر حال اقدام هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی برای بررسی این تخلفات باعث خرسندی است و امیدواریم این موضوع به سرعت در دستور کار قرار گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج