سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در انبار پارچه واقع در خیابان ولیعصر و نجات خبر داد و گفت: آتش‌نشانان توانستند 20 نفر را سالم از ساختمان خارج کنند که یک خانم دچار دود گرفتگی شده بود و تحویل عوامل اورژانس شد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، درباره حریق در انبار پارچه اظهار داشت: ماموران آتش نشانی ساعت 11:01 دقیقه امروز در جریان  آتش‌سوزی در ساختمانی 5 طبقه واقع در خیابان ولیعصر پایین‌تر از چهارراه ولیعصرشدند که بلافاصله 4 ایستگاه به همراه نردبان هیدرولیکی و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه  انبار یک ساختمان 4 طبقه که مملو از پارچه بود دچار حریق آتش شد، گفت: دود تمام ساختمان را فرا گرفته بود و آتش‌نشانان بلافاصله وارد عمل شدند و نسبت به اطفا حریق اقدام کردند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران، تعدادی از افراد در داخل این ساختمان در وضعیت ناایمنی گرفتار شده بودند که آتش‌نشانان توانستند 20 نفر را سالم از ساختمان خارج کنند که یک خانم دچار دود گرفتگی شده بود و تحویل عوامل اورژانس شد.

ملکی در پایان با بیان اینکه در حال حاضر عملیات اطفا حریق این آپارتمان به پایان رسیده است، گفت: آتش‌نشانان در حال لکه‌گیری هستند. علت این حادثه هنوز مشخص نشده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج