معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت گفت: پرسنل ما بیش از 10 ماه است که بخشی از حقوق خود را نگرفته‌اند ولی کارهای عمرانی متوقف نشده و به لطف خدا 6 هزار پروژه بهداشتی و درمانی در کشور با کمک خیرین و مشارکت دولت در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری موج، سید علی صدر السادات عصر امروز در مراسم افتتاح مرکز سلامت روستایی و شهری سیس از توابع شبستر اظهار کرد: از مشارکت خیرین و تلاش عوامل شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی تبریز در اهتمام به ساخت مراکز بهداشتی تقدیر و تشکر می‌کنیم.

وی اظهار داشت: یکی از جهت‌گیری‌های اصلی دولت یازدهم، مقوله سلامت بود که تلاش خوبی در سطح کشور و به‌ویژه استان آذربایجان شرقی صورت گرفته است

معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اهمیت کمک خیرین افزود: هیچ دولتی در دنیا نمی‌تواند هزینه‌های سلامت را به طور کامل بپردازد و خوشبختانه مردم ایران در سایه اسلام این مهم را دریافته و مشارکت خوبی دارند.

صدر السادات تصریح کرد: در وزارت بهداشت علی‌رغم اینکه به شدت مشکل مالی داریم ولی یکی از کارهایی که در وزارت قاضی‌زاده هاشمی وعده کرده‌ایم انجام شود مسائل عمرانی است.

وی ادامه داد: پرسنل ما گاهی بیش از 10 ماه است که بخشی از حقوق خود را نگرفته‌اند ولی کارهای عمرانی متوقف نشده و به لطف خدا 6 هزار پروژه بهداشتی و درمانی در کشور با کمک خیرین و مشارکت دولت در حال انجام است.

معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت با بیان اینکه در دولت یازدهم کار بسیار بزرگی در حوزه بهداشتی و درمانی انجام شده خاطرنشان کرد: در چندسال گذشته حدود 3 هزار پروژه به بهره‌برداری رسیده و امیدواریم تا پایان سال جاری نیز بخش عمده‌ای از طرح‌های در حال انجام تکمیل شود.

به گزارش تسنیم مرکز سلامت بهداشتی و درمانی حاج الهوردی جعفری سیس با حضور جمعی از مردم و مسئولان شهرستان شبستر به بهره‌برداری رسید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج