معاونت مالی اداری دانشگاه آزاد با ابلاغ بخشنامه به روسای واحدهای مرکز استان، واحدهای جامع مستقل و مراکز آموزشی و سازمان سما، تشکیل ستاد اسکان تابستانی را ابلاغ کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، در این بخشنامه آمده است: با توجه به بخشنامه شماره ۲۵۲۳۴/۵۰ تاریخ ۳۱ تیرماه ۹۶ مبنی بر تعطیلی واحدها و مراکز دانشگاهی در نیمه مردادماه سال جاری به منظور تامین هرچه بیشتر رفاه کارکنان دانشگاه (اعم از کارمندان و اعضای هیات علمی) و خانواده‌های آنها در برخورداری از امکانات اقامتی و رفاهی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه ستاد اسکان تابستانی تشکیل دهند.

بر اساس این بخشنامه، در ایام (۱۲ تا ۲۷ مرداد ۹۶)، تمامی واحدها به‌ویژه واحدهای مسافرپذیر و پرمخاطب مستقر در استانها مکلف هستند مطابق مفاد بخشنامه ستاد اسکان نوروزی نسبت به تشکیل ستاد اسکان تابستانی (۲) تحت نظارت مستقیم رییس یا معاون اداری مالی واحد یا مراکز آموزشی اقدام کنند.

دبیران کمیته بیمه رفاه واحدها مکلف هستند آمار اسکان تعطیلات تابستانی را تا ۲۸ مردادماه و همچنین آمار اسکان کل تابستان را تا ۴ مهرماه به اداره کل منابع انسانی و سیاست‌های رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی ارسال کنند تا پس از ارزیابی عملکرد ستادهای اسکان تابستانی در سراسر کشور به ریاست دانشگاه گزارش شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج