رییس سازمان تامین اجتماعی گفت: ماهیانه 1500 میلیارد تومان برای بخش درمان پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، محمد تقی نوربخش در نشست مشترک اعضای شورای ملی گفتگوی دولت و بخش خصوصی و استانداران و روسای اتاق‌های بازرگانی استان‌های سراسر کشور که از صبح امروز در وزارت کشور در حال برگزاری است، گفت: سازمان تامین اجتماعی 18 تعهد بیمه ای برعهده دارد. در رابطه با پرداخت مستمری سازمان حتی یک روزتاخیر نداشته است. 

وی در رابطه با تعهد سازمان تامین اجتماعی در بخش درمان اظهار داشت: سعی کردهایم خدمات خوبی ارائه شود و بیمارستان‌های متعلق به سازمان به خوبی ایفای نقش بپردازند. ماهیانه 1500 میلیارد تومان برای بخش درمان پرداخت می‌شود. 

رییس سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تعهداتمان به گونه ای که یک روز در تاخیر آن موجب عدم جمع شدن کار می‌شود، تصریح کرد: راهبرد اول سازمان تامین اجتماعی کمک به فضای رونق کسب و کار است و 10 کار انجام دادیم و بخشنامه های آن نیز صادر شده است که از جمله آن بخشودگی جرایم، خرید مواد مورد نیاز از بخش خصوصی و داخلی و... است. 

نوربخش با بیان اینکه گام‌های بزرگی برداشته شده است، خاطرنشان کرد: البته باید صبر داشت و صبوری کرد ولی راه برای گفتگو و تعامل هم باز است. یادمان باشد که بیشترین مشکلات اقتصادی در دولتهای نهم و دهم برای سازمان ما رخ داد و یک بار دیدار میان سازمان بخش خصوصی و سازمان تامین اجتماعی انجام نشد. ما هنوز سه هزار میلیارد تومان بابت هدفمندی یارانه‌ها بدهکاریم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج