رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران گفت: قرار بود قرار داد جدیدی در شهرداری منعقد نشود اما شاهد اجرایی کردن فاز دوم برج میلاد هستیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، محمد حقانی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود به بدهی های شهرداری اشاره کرد و گفت: شهرداری باید چیزی هم برای آیندگان بگذارد نه اینکه همه پل‌ها را پشت سر خود خراب کرده و بگوییم اصلاحات در مدیریت بعدی دفن می‌شود.

وی در ادامه گفت: شهرداری هنوز هم ساختمان‌های متعدد خود را تخلیه کرده و به فروش می‌رساند، گفت: اخیرا شهرداری درخیابان آفریقا ساختمانی را تخلیه کرده و کارمندانش را به خیابان کریم‌خان آورده است.

برخلاف وعده قالیباف؛ اجرایی کردن فاز دوم برج میلاد به نیروی انتظامی

به گفته رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران، علی‌رغم وعده قالیباف که قرار بود قرارداد جدیدی منعقد نشود، شاهد هستیم که اجرایی کردن فاز دوم برج میلاد به نیروی انتظامی سپرده و با آنها قرارداد بستند.

حقانی با اشاره به اینکه شهرداری تکذیب کرده است که واحدهای بهاران به قرارگاه امام رضا (ع) واگذار کرده اما شاهد هستیم که قراردادها به امضای شهرداران مناطق رسیده است، تصریح کرد: همچنین بازارچه‌های سطح شهر به ویژه در داخل پارک‌ها به افراد خاص واگذار شده که مورد قبول نیست.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج