محمد حقانی از برخورد تند معاون قالیباف با یکی از اعضای شورای شهر تهران در جلسه گذشته انتقاد کرد و گفت: نباید اجازه دهیم به شان و جایگاه نمایندگان مردم بی‌احترامی شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، محمد حقانی در سیصد و پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر تهران از برخورد تند معاون قالیباف با یکی از اعضای شورای شهر تهران در جلسه گذشته انتقاد کرد. 

وی در ادامه با بیان اینکه مهمترین کارکردهای کشورمان طراحی و ساخت نمایندگی برای امور اداره کشور در سطح ملی و محلی است و باید به این موضوع توجه شود، گفت: توجه به حقوق نمایندگان در سطح ملی و محلی حفاظت و صیانت از نظام است و کسی که سهوا و یا عمدا به جایگاه نمایندگان توهین کند، علی‌القاعده به مردم توهین کرده است.

به گفته رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران،  در جلسه گذشته شورا یکی از اعضا درباره موضوعی سوالی را از یکی از مدیران شهری داشته که متاسفانه برخورد ناشایستی از سوی مدیر شهرداری صورت گرفته است.

وی  در ادامه بااشاره به اینکه تجربه چند دوره از مجلس و سوال و پرسش‌هایی که از وزرا و معاونان صورت گرفته است، گفت: بررسی ها نشان می دهد که این اتفاقی که در شورا افتاده در هیچ‌یک از جلسات مجلس صورت نگرفته و این اتفاق توهین به نمایندگان مردم در شوراست.

حقانی تصریح کرد: زمانی که رییس دولت می‌خواهد برنامه و بودجه سالیانه کشور را تقدیم رییس مجلس کند، پایین‌تر از هیات رییسه و در برابر نمایندگان صحبت می‌کند که همه این موارد حکایت از جایگاه نمایندگی مردم دارد.

وی در ادامه خطاب به رییس شورای شهر تهران گفت: حواستان باشد که به کجا می‌رویم، چرا که در تحقق نظام جمهوری اسلامی ایران خون هزاران زن و مرد ریخته شده است و شهدای زیادی در این مسیر داده‌ایم و نباید اجازه دهیم به شان و جایگاه نمایندگان مردم بی‌احترامی شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج