رئیس کمیته محتوایی جشنواره «عمران سلامت» گفت: این جشنواره با رویکرد ارتقای سطح کمی و کیفی در امور عمرانی حوزه سلامت برگزار و عملکرد دست اندرکاران حوزه عمران در این حوزه ارزیابی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر ساکی با بیان اینکه جشنواره «عمران سلامت» با حمایت معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره با رویکرد ارتقای سطح کمی و کیفی در امور عمرانی حوزه سلامت برگزار و عملکرد دست اندرکاران حوزه عمران در این حوزه ارزیابی می‌شود.

رئیس کمیته محتوایی جشنواره «عمران سلامت» درباره نمایشگاهی که در این خصوص برپا می‌شود، گفت: در حاشیه برگزاری این جشنواره نمایشگاهی برای ارائه تمام امور عمرانی مرتبط با حوزه سلامت در دولت یازدهم به ویژه طرح تامین و ساخت 21 هزار تخت بیمارستانی، ساخت مراکز بهداشتی و طرح تحول نظام سلامت در شش بسته زایمان، تخت‌های ویژه، اورژانس، مراقبت‌های ویژه، غربالگری سرطان و هتلینگ برپا خواهد شد و هر یک از غرفه‌داران این نمایشگاه دستاوردهای این حوزه را در قالب پوستر، بروشور، ماکت و تیزر به نمایش می‌گذارند.

وی در ادامه به برگزیدگان این جشنواره اشاره کرد و افزود: شرکت کنندگان این جشنواره در طرح تامین و ساخت 21 هزار تخت بیمارستانی، بسته پروژه‌های بهداشتی، بسته‌های طرح تحول نظام سلامت و موضوع نگهداشت مورد ارزیابی قرار گرفتند.

بنابر اعلام روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، همچنین وی به نحوه این ارزیابی‌ها پرداخت و گفت: این ارزیابی‌ها براساس شاخص‌های مختلفی همچون کمیت و کیفیت، سرعت و تامین منابع مالی در موضوع طراحی و اجرای پروژه‌ها صورت گرفته است.

مدیرکل دفتر منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت اضافه کرد: در این جشنواره از سازمان مجری وزارت راه و شهرسازی، خیرین و مجمع خیرین سلامت که در حوزه ساخت و ساز بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی فعالیت چشمگیری داشتند تقدیر خواهد شد.

گفتنی است؛ در جشنواره «عمران سلامت» روسای دانشگاه‌ها و معاونین و نمایندگانی از مجمع خیرین سلامت، سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بنیاد مستضعفان، قرارگاه خاتم و مجموعه شرکت نفت حضور خواهند داشت. این جشنواره 20 تیرماه در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج