قائم مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت گفت: به مردم اطمینان می دهیم، خدمت گذاران آنها همچون گذشته از دستاوردهای طرح تحول سلامت پاسداری خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، ایرج حریرچی درباره موضوع مشکلات مالی در بیمارستان‌های دولتی یکی از استان ها اظهارداشت: خدمت رسانی به مردم و بیماران در مراکز دولتی و بیمارستان های وزارت بهداشت کمافی السابق انجام می شود و مدیران وزارت بهداشت و کارکنان خدوم اعم از پزشکان و پرستاران در همه شهرهای کشور به رغم مشکلات مالی و محدودیت های موجود بدون کم و کاست، به حمایت از مردم و خدمت رسانی به آنها ادامه می دهند.

سخنگوی وزارت بهداشت در ادامه گفت: تهیه هر نوع دارو و ملزومات پزشکی به عهده بیمارستان هاست گرچه بیمه ها در پرداخت ها تاخیر قابل توجهی دارند و شرکت های تامین کننده دارو و سایر ملزومات پزشکی بیمارستان ها را تحت فشار قرار داده اند ولی با فداکاری و ایثاری که در سیستم وجود دارد، روند خدمت رسانی در حال انجام است.

حریرچی گفت: خط قرمز ما ارائه خدمت مناسب به مردم و محافظت مالی از بیماران است و حتی در یک مورد هم اجازه نخواهیم داد تاخیری در ارائه خدمت به بیماران اورژانسی و غیراورژانسی ایجاد شود.

قائم مقام وزیر بهداشت افزود: در مواردی که مشکلات در بعضی از مراکز شدت بیشتری پیدا می کند هیات های کارشناسی و مدیریتی از ستاد وزارت بهداشت اعزام می شوند و ضمن بررسی، مشکل را حل می کنند.

حریرچی افزود: ما به مردم اطمینان می دهیم که خدمت گذارانشان کمافی السابق از دستاوردهای طرح تحول سلامت پاسداری خواهند کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج