محورهای هراز و کندوان به عنوان پرترافیک ترین محورهای مازندران برای تسهیل تردد خودروهای مسافران در برگشت از تعطیلات عید فطرازعصرامروز پنجشنبه 8 تیرماه تا بامداد روز شنبه 10 تیرماه یک طرفه شد.

به گزارش خبرگزاری موج ، مرکز مدیریت راه های مازندران برای جلوگیری از ترافیک احتمالی ناشی از تردد خودروها حرکت خودروهای سنگین و موتورسیکلت را برای محورهای هراز و کندوان در روزهای پیش بینی ممنوع اعلام کرد.
* کندوان
براساس گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران تردد خودروهای شخصی از ساعت 15 روز جاری ( پنجشنبه 8 تیرماه) تا ساعت 24 همین روز از کرج به مرزن آباد ممنوع و از ساعت 18 امروز تا 3 بامداد فردا جمعه 9 تیرماه از مرزن آباد به کرج یک طرفه است.
مرکز مدیریت راههای مازندران اعلام کرد تردد خودروهای شخصی دراین محور برای روزجمعه از ساعت 12 ظهر تا 3 بامداد روزشنبه دهم تیرماه ازکرج به مرزن آباد ممنوع و از ساعت 15 روز جمعه تا ساعت 3 بامداد روز بعد از مرزن آباد به کرج یک طرفه برقرار است.
* هراز
مرکزمدیریت راههای مازندران تردد خودروهای عبوری را از ساعت 17 روزجاری تا ساعت 24 روز جمعه 9 تیرماه از رودهن به آب اسک ممنوع و از ساعت 19 تا 24 روز پنج شنبه از آب اسک به رودهن یک طرفه اعلام کرد.
براساس این گزارش تردد خودروهای شخصی از ساعت 14 عصر فردا جمعه 9 تیرماه تا یک بامداد روز بعد ( شنبه دهم ) از رودهن به آمل ممنوع و از ساعت 16عصر جمعه تا یک بامداد روز شنبه دهم تیرماه از آمل به آب اسک یک طرفه است.
مازندران 10 هزار و 400 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که 3600 کیلومتر آن را محورهای اصلی تشکیل می دهند که هراز و کندوان از پرترافیک ترین محورهای مازندران هستند.
در سال گذشته 400 میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد داشتند که بیشترین تردد خودروهای عبوری برون شهری مربوط به جاده هراز بود به طوری که در اوج مسافرت ها روزانه 40 هزار دستگاه خودرو از این محور تردد می کنند.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج