«نرگس کلباسی»، فعال اجتماعی با نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی دیدار و ازبابت برآورده شدن آرزویش برای سفر حج تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی حج، «نرگس کلباسی»، فعال اجتماعی و شهروند ایرانی‌الاصل که با حضور در یک برنامه تلویزیونی ویژه ماه رمضان، به آرزوی خود برای رفتن به سفر حج رسید امروز (سه‌شنبه) با حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر، سرپرست حجاج ایرانی دیدار و از اقدام بعثه مقام معظم رهبری در اختصاص سهمیه سفر حج به وی تشکر کرد.

در این دیدار، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از فعالیت‌های اجتماعی «کلباسی» در هند مطلع شد. وی تصریح کرد، با پیگیری‌های وزارت امور خارجه ایران و همچنین حمایت مردم بود که توانست از اتهام قتل یک کودک هندی تبرئه شود.

سرپرست حجاج ایرانی هم تلاش‌های کلباسی را شایسته تحسین توصیف کرد و اظهار کرد: خدمت به محرومین در تمام نقاط دنیا ارزشمند است.

وی به این فعال اجتماعی توصیه کرد از فرصت سفر معنوی حج که در جوانی بدست آورده است به خوبی بهره‌برداری کند.

نماینده ولی فقیه همچنین تاکید کرد: انگیزه خدمت‌رسانی به کودکان یتیم در میان مردم ایران بویژه در شب‌های ماه رمضان بسیار بالاست و شما نیز می‌توانید از این فرصت برای کمک به رفع فقر و محرومیت در نقاط دور افتاده کشور استفاده کنید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج