سخنگوی سازمان آتش نشانی از ریزش آوار در محل گودبرداری در میدان هروی خبر داد و گفت: متاسفانه این حادثه یک کشته و یک مصدوم بر جا گذاشت.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج درباره ریزش آوار در محل گودبرداری اظهار داشت: ماموران ساعت 48 دقیقه بامداد در جریان حادثه ریزش آوار در یک محل گودبرداری شده در میدان هروی خیابان وفامنش قرار گرفتند که بلافاصله ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به همراه ستاد بحران شهرداری منطقه 4 به محل حادثه اعزام شدند.

وی  در ادامه با بیان اینکه قطعه زمینی به وسعت 270 متر به عمق 5 متر گودبرداری شده بود و به هنگام فعالیت کارگران ضلع شمالی آن که مشرف به حیاط بود ریزش می کند و 2 کارگر افغان در زیر آوار گرفتار شدند، گفت: یکی از کارگران کاملا زیر آوار مدفون شده بود و کارگر دومی بخشی از بدنش زیر آوار گرفتار شد که عوامل آتش نشانی کارگر 23 ساله افغان را زنده اما مصدوم از محل خارج کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به این‌که عملیات جستجو برای پیدا کردن کارگر دومی ادامه داشت که با تلاش آتش نشانان پیکر بی جان این کارگر 27 ساله از زیر آوار خارج شد، گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی لازم در ساعت 1:46 محل را در اختیار عوامل شهرداری و مالک برای بررسی علت این حادثه قرار گرفت.

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج