معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از اجرای نسخه الکترونیکی در ۴۴۰ مرکز درمانی و بیمارستان تامین اجتماعی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمدعلی همتی در مراسم اولین گردهمایی بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی با اشاره بر اینکه مهمترین خدمات بسیج جامعه پزشکی حفظ و نگهداشت نیروهای ایثارگری است، افزود: جامعه پزشکی در طول ٨ سال جنگ تحمیلی خدمات شایانی ارائه دادند و در برهه ٨ ساله جنگ ایران و عراق تیم پزشکی به خط مقدم اعزام می‌شدند. در دوران جنگ اساسا در حوزه پزشکی مشکلی نداشتیم.

همتی عنوان کرد: بیش از ٦٠ برنامه عملیاتی در حوزه درمان سازمان تامین اجتماعی در دستور کار داریم و ٢٣ برنامه در بخش IT سازمان پیش بینی شده است.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به حذف دفترچه درمانی تامین اجتماعی در مراکز درمانی ملکی این سازمان بیان کرد: در آغاز این طرح در ١٠ استان پرونده دفترچه درمان بسته شد.

وی عنوان کرد: در مجموع در ٣٦٠ مرکز درمانی و ٨٢ بیمارستان این سازمان نسخه الکترونیکی اجرایی شد و اعلام آمادگی می‌کنیم که به صورت سراسری در کل کشور نسخه الکترونیکی را توزیع کنیم و دفترچه درمان حذف شود.

همتی گفت: یکی از مهمترین گام هایی که دولت برداشته در خصوص طرح تحول نظام سلامت است که در همین راستا هم حمایت‌های کارشناسی و هم مالی از سوی سازمان تامین اجتماعی شده است.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: آنچه که لازم است مسئولان به آن توجه ویژه‌ای داشت، کنترل هزینه‌های نظام سلامت است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج