صندوق رفاه وزارت علوم در نظر دارد نسبت به تهیه اقلام اساسی مورد نیاز دانشگاه ها در حوزه تغذیه و توزیع آن در سطح دانشگاه های سراسر کشور برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری موج، صندق رفاه دانشجویان وزارت علوم در بخشنامه ای به معاونان دانشجویی دانشگاه ها اعلام کرد: در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی و خدمات رسانی توام با کرامت انسانی، کاهش هزینه های دانشگاه ها، افزایش ارتقاء کیفیت غذای دانشجویی و یکسان سازی بهره مندی دانشجویان از خدمات دانشگاه ها، این صندوق نسبت به تهیه اقلام اساسی مورد نیاز تغذیه و توزیع آن در سطح دانشگاه های کشور برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اقدام می کند.

بنابراین در برنامه ریزی انجام شده برای اجرای این طرح مقرر شده است که این اقلام با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت خریداری شده و نوع اقلام متنوع باشد.

همچنین با بررسی و آسیب شناسی مشکلات اجرای این طرح در سنوات قبل سعی شده، به رفع این مشکلات اقدام شده و در طرح جدید فرآیند تقاضا، ثبت سفارش و پرداخت وجه کاملا بصورت سیستمی و برخط خواهد بود.

معاونان دانشجویی دانشگاه ها ضمن ارسال پیشنهادات خود درباره اجرای این طرح، نسبت به تکمیل فرم درخواست و اعلام نیاز اقدام کرده و نسبت به ارسال آن از طریق سامانه فاز ۲ (منوی اطلاعات تغذیه) با دسترسی معاونت دانشجویی حداکثر تا تاریخ ۳۰ خرداد ۹۶ اقدام کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج