رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح اردبیل به همراه دادستان نظامی استان از نوار مرز ایران و جمهوری آذربایجان در مناطق نمین و گرمی بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، این مسوولان از نقاط صفر و صعب‌العبور مرزی بازدید و از تک تک پاسگاه‌ها و برجک‌های مرزی بازرسی به عمل آوردند و از اوضاع و شرایط مرز آگاه شدند.

کریم نوروزی، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل در جمع مرزبانان تاکید کرد: رسالت سازمان قضایی نیروهای مسلح پشتیبانی از نیروهای مرزبانی است.

وی ادامه داد: مرزبانان در ویترین اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران قرار دارند و دفاع از این اقتدار که وظیفه دادسرا و دادگاه‌های نظامی است، عین دفاع از نظام و حاکمیت است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل گفت: اقتدار و صلابت مرزبانان که لازمه نیروی مسلح نظام جمهوری اسلامی است در سایه نظم و انضباط و قانونمندی حاصل می شود.

نوروزی هدف از این بازدید را اطلاع کافی از اوضاع مرز، جلوگیری از تهدیدات مرزی و آموزش‌های قضایی و حقوقی مرزبانان عنوان کرد.

وی اضافه کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح اردبیل بازدید مستمر از مرزها و دیدار با مرزبان را در دستور کار خویش قرار داده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج