مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، از خدمات دهی ویژه متروی تهران به تماشاگران دیدارهای تیم‌های ملی والیبال و فوتبال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، احسان مقدم با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال و مسابقه فوتبال ایران و ازبکستان در چارچوب مقدماتی جام جهانی روسیه در ورزشگاه آزادی تهران گفت: به منظور خدمات دهی به علاقه‌مندان این مسابقات ورزشی، برنامه زمان‌بندی ویژه برای سرویس‌دهی خط 5 متروی تهران از 19 تا 22 خرداد در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: خط 5 متروی تهران روزهای جمعه به دلیل انجام عملیات بهسازی پذیرش مسافر ندارد، اما به دلیل برگزاری مسابقه والیبال ایران و بلژیک در ساعت 21:10 دقیقه و به منظور جابجایی راحت‌تر تماشاگران این مسابقه، سرویس‌دهی در تمام ایستگاه‌های خط 5 متروی تهران از ساعت 19:30 دقیقه آغاز می‌شود و حرکت قطارها تا پایان بازی و جابجایی مسافران از ایستگاه ورزشگاه آزادی ادامه می‌یابد.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با بیان اینکه در روزهای هفته زمان پایان فعالیت خط 5 مترو ساعت 21:30 دقیقه است، افزود: روز شنبه و یکشنبه (۲۰ و 21 خرداد) به دلیل برگزاری مسابقات والیبال، ساعت پایانی فعالیت این خط تمدید می‌شود و سرویس‌دهی به شهروندان تا پایان مسابقه ادامه دارد.

براساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، احسان مقدم در خصوص نحوه سرویس‌دهی مترو هم‌زمان با مسابقه فوتبال ایران - ازبکستان نیز گفت: متروی تهران در روز دوشنبه 22 خرداد نیز آمادگی کامل برای جابجایی تماشاگران فوتبال را دارد و خط 5 مترو تا پایان بازی و جابجایی کامل تماشاگران فعال خواهد بود.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج