معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری تهران با اشاره به وقوع صدای مهیب در بزرگراه شهید مدرس تهران گفت: این صدای مهیب بدلیل پارگی سیم انتقال برق فشار قوی بوده و این صدا بر اثر یک حادثه طبیعی شهری اتفاق افتاده است.

به گزارش خبرگزاری موج، علی اصغر ناصر بخت افزود: بدلیل پارگی سیم یک شبکه انتقال برق فشار قوی در حاشیه بزرگراه مدرس صدای مهیبی شنیده شد که با توجه به 2 حادثه تروریستی روز گذشته بسیاری از شهروندان دچار نگرانی شدند.
وی بیان کرد: با تائید نظر مهندسین شرکت توزیع برق تهران بزرگ این صدای مهیب بدلیل پارگی سیم برق فشار قوی روی داده و کلانشهر تهران در آرامش کامل بسر می برد.
معاون فرماندار تهران با بیان اینکه وقوع حوادث داخل شهر یک امر طبیعی است تصریح کرد: این صدای مهیب بر اثر یک حادثه داخل شهری روی داده و روی دادن حوادث داخل شهری کاملا طبیعی و غیر امنیتی است.
وی با محکوم کردن 2 حادثه تروریستی روز گذشته در تهران خاطرنشان کرد: این اتفاق یک حرکت کورکورانه و اقدامی مزبورانه که از سوی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی اتفاق افتاد و به قول مقام معظم رهبری یک ترقه بازی بود که مردم باید آرامش و امنیت روانی خود را حفظ کنند.
حوالی ساعت 15 امروز یک صدای مهیبی در حاشیه بزرگراه مدرس شنیده شد و با توجه به حوادث تروریستی روز گذشته شهروندان تهران را دچار نگرانی کرد.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج