منتخب مردم تهران در شورای شهر با اشاره به این‌که مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دستاوردهای فراوانی در عرصه قرآن دارد، گفت: ما درصددیم بتوانیم 53 جلد کتاب قرآنی مرحوم آیت‌الله هاشمی را به‌زودی در اختیار قرآن‌پژوهان به‌طور کامل قرار بدهیم.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن هاشمی عصر امروز جمعه (12 خرداد) در بازدید از بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی  قرآن کریم در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که آیا مرحوم آیت‌الله هاشمی دستاوردهای قرآن دیگری دارند که تا به حال از آن‌ها رونمایی نشده است؟ اظهار کرد: مرحوم آیت‌الله هاشمی 53 جلد کتاب قرآنی دارد که همگی آن‌ها تفسیر راهنما است و امیدواریم بتوانیم این کتاب‌های فرهنگی را در اختیار کتابخانه‌ها، قرآن‌پژوهان و اساتید و فعالان قرآنی قرار بدهیم.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که که آیا مرحوم آیت الله هاشمی کتاب‌ها و عناوینی در رابطه با سبک زندگی ایرانی و اسلامی ارائه داده‌اند، گفت: یکی از نوشته‌های مرحوم آیت‌الله هاشمی "آزاداندیشی دینی" است که در این نوشته‌ها به سبک زندگی ایرانی و اسلامی نیز به صورت کامل پرداخته است.

بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن از 8 تا 26 خرداد هر روز در بخش‌های مختلف از ساعت 17 تا 24 پذیرای علاقه‌مندان به محصولات و آثار قرآنی در مصلای تهران است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج